שיטת פאולה בקבוצה

העבודה בשיטת פאולה בקבוצה נולדה כצורך לאותם תלמידים שלמדו אצלי פאולה לאורך השנים, תלמידים אשר נעזרו בשיטה והבינו משמעותו של תרגול מה הוא ובכל זאת מצאו את עצמם לא מתרגלים עם עצמם מספיק ואם בכלל. תלמידים אלו פנו אלי במרוצת השנים וביקשו לתרגל בקבוצה. הצורך לשעור שבועי במסגרת משותפת הניבה פרי ונפתחו קבוצות שונות.

 1. קבוצה לאותם אנשים ונשים בעלי מודעות לגופם אשר מעונינים לחוות את השיטה מתוך ענין אישי ללא מצוקה רפואית ממוקדת. בתוך קבוצה זו נכללים גם אותם אלו שהתעמלו בשיטת-פאולה בעבר אצלי או אצל מורה אחר ומעונינים להמשיך לתרגל פאולה בקבוצה.
 2. קבוצה לנשים בהריון שלא בסיכון גבוה שמעונינות לחוות הריון נעים וזורם והכנה ללידה קלה.
  קבוצה זו ממשיכה בדרך כלל לאחר הלידה בצוותא לשקם את איזור רצפת האגן ומפיקה הנאה גם מהביחד לאור השאלות שמתעוררות לאחר הלידה.
  במקרה של נשים בסיכון גבוה, נערכים שעורים פרטניים.
 3. הכנה ללידה בשתיים: גמישות הגוף ותירגול ריצפת האגן לקראת הלידה. חמישה מפגשים לשמירה על הריון מאוזן תוך לימוד תרגילים שיעזרו לך עם שינוי הגוף בהריון וחזרה לתפקוד אחרי הלידה.
  שעה ורבע באוירה נעימה מול נוף פסטורלי בכרמל.
 4. קבוצות תירגול לרופאים שמצאו את השיטה טובה לפציינטים שלהם וביקשו להתנסות בעצמם מתוך צורך להבין "איך זה עובד"...(?!)...
 5. קבוצה לילדים בגילאים 9 עד 12 קבוצה שעובדת בדרך כלל במהלך חופשת הקיץ.
 6. קבוצה לנשים דתיות.
 7. קבוצות פרטיות מטעם עצמם. זוגות שפועלים בצוותא בחיי חברה משותפים או מקומות עבודה אשר מעונינים לשמור על רווחת העובד..

העבודה בקבוצה נערכת במקום המאפשר לקבוצת אנשים לנוע במרחב. ישנם שעורים אשר מתרחשים על מזרון בלבד וישנם שעורים המשלבים עבודה במרחב, עבודה בהשענות על קיר על כסא עבודה עם כדורים בגדלים שונים או חפצים אחרים. בתקופות מעבר (אביב וסתיו) ישנם שעורים אשר מתקימים בחוף הים. לשעור בקבוצה מגיע התלמיד עם בגד קל ונוח להתעמלות וסדין אישי. הקבוצות מונות עד בין עשרה לחמישה עשר תלמידים. השעור הינו על בסיס שבועי.


מקום פעילות קבוצות לכלל האוכלוסיה (כמוזכר בסעיף 1) וקבוצה לנשים בהריון כמוזכר בסעיף 2, בית חנה חושי/נעמת (ליד קולנוע מוריה), רחוב מוריה 67 חיפה, סטודיו פשוט יוגה (רמת אשכול, חיפה) ובבית אבא חושי (נוה שאנן, חיפה). למידע נוסף, בקשה להקמת קבוצה פרטית כמוזכר בסעיף 6 או לשאר שאלות, אתם מוזמנים לצור איתי קשר.

הרצאות על שיטת פאולה

הרצאת הסבר פרונטלית בליווי התנסות אישית מתוך תרגילים המיושמים בשיטה, ובליווי צפיה בקטעים מתוך סרטו של מוטי רשף, מורה בשיטה אשר צילם סרט על פאולה ושיטתה.
ההרצאות מתקימות על פי הזמנה לחברות פרטיות, ציבוריות, ועדי עובדים ובמסגרות לימודיות שונות , למשל, התמחות רופאים בפקולטה לרפואה בטכניון או בוינגייט לקהל הרחב.
ניתן אף להזמין הרצאה למסגרת חברית פרטית כחוג בית.

להזמנת הרצאה אתם מוזמנים לצור איתי קשר.

 
 
גלריה לידה באהבה מילון לינקים וידאו מחקרים קרניוסקרל הרצאות קבוצות פאולה
 
  site by: www.grey-gallery.com
טלפון: 054-4931812 אי-מייל: daphna@nopain.co.il